לפני קניית/ מכירת רכב נהוג לאמוד את מחיר הרכב באמצעות מחירון הרכב של קבוצת לוי יצחק. מחירון לוי יצחק כולל מחירי רכב פרטי, רכבי הובלה (מסחריות, משאיות), רכבי היסעים (אוטובוסים, מוניות וכו'), אופנועים, טרקטורונים ונגררים. המחירון הוא הוותיק ביותר בארץ ונחשב למותג מוביל בכל בית בישראל ובקרב חברות רבות בענף הרכב. המחירון החל להתפרסם משנת 1971 ועם השנים התרחב וכיום כולל מידע שימושי רב ונתונים החשובים לפני מכירת רכב או קניית רכב, חדש או משומש. המחירון פרטני ומתעדכן בהתאם לנתוני השוק המשתנים ובהתאם למדדים שונים ופרמטרים כגון רמת אבזור, ירידת ערך לאחר תאונה, סוג הבעלות וכד'.

מחירון לוי יצחק - כלמוביל מדריך רכב יד שניה

אודות הקבוצה

קבוצת לוי יצחק נוסדה בשנת 1971 על ידי השמאי הידוע לוי יצחק, שמאי מוכר בתחום הרכב והנדל"ן. לקבוצה שני מרכזי פעילות עיקריים הממוקמים בתל אביב ובחיפה. קבוצת לוי יצחק הרחיבה במרוצת השנים את פעילותה ויש בה חטיבות העוסקות בתחומי רכב, מדיה, שמאות, סקרי שוק, נדל"ן, ביטוח, פרסום, תיירות ומחשבים. הפעילות הענפה של הקבוצה משפיעה על תחומי הצריכה הפרטית והציבורית ובתחומי כלכלה וענפים שונים ברמה הארצית. בשנים האחרונות התרחבה הקבוצה והחלה ליזום פרויקטים והשקעות בתחום הנדל"ן בארץ.

מחירון מודפס

מחירון לוי יצחק מודפס ומתעדכן מדי חודש. ניתן לרכוש מחירון רכב של לוי יצחק בחנויות הספרים ובדוכני העיתונים הנמצאים בפריסה ארצית רחבה. המחירון נגיש ונוח לקריאה וכולל מחירוני רכב ישן ומשומש של מרבית כל הרכב הנמכרים בישראל הערוכים בטבלאות על פי פרמטרים כגון: דגם, קוד דגם, יצרן, נפח מנוע, שנת ייצור, רמת גימור, רמת בטיחות, רשימת תוספות (אבזור) וכד'. במחירון המודפס ניתן למצוא טבלאות עזר לחישוב מחירי רכב חדש או משומש וכלים נוספים לחישוב מחיר מדויק כגון: קילומטראז', מספר בעלויות קודמות, רשימת אבזור ועוד.

מחירון לוי יצחק באינטרנט

ניתן לעיין במחירון הרכב גם באתר האינטרנט של קבוצת לוי יצחק המתעדכן מדי חודש ומציג מחירי רכב פרטי, רכבי שטח, רכבים מסחריים, אופנועים, טרקטורונים וטרקטורי משא בלבד. כדי לעיין במחירי רכבי היסעים כמו אוטובוסים ומוניות או לעיין במחירי משאיות ורכבי הובלה נוספים יש לרכוש את המהדורה המודפסת. אתר האינטרנט של קבוצת לוי יצחק כולל מידע וכלים נוספים כגון: השוואת מחירי רכב חדש, הערכת ירידת ערך לאחר תאונה בחינם, חוזה למכירת רכב, טבלת המדדים, כתבות בנושאי רכב ופורום.

מסמך מקובל בענף הרכב, הביטוח והשמאות

מחירון לוי יצחק נחשב למוביל ומהווה מסמך מקובל בענף הרכב, הביטוח והשמאות בישראל. מרבית עסקאות הרכב בארץ מסתמכות על מחירי רכב המופיעים במחירון המפורט והעדכני. המחירון נגיש, נוח וידידותי למשתמש ובגלל המוניטין הרב והניסיון המצטבר של קבוצת לוי יצחק בוחרות גם חברות הרכב השונות, ובהן יבואני הרכב, חברות ההשכרה, סוכנויות הרכב וחברות הטרייד אין, להסתמך על מחירי הרכב המופיעים במחירון.

המדריך אינו מהווה ייעוץ רשמי והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש באתר