יחס משקל לכוח סוס

שיתוף    שיתוף
אינדקס א'-ב'
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

יחס משקל לכוח סוס

הנתון יחס משקל לכוח סוס מתקבל על ידי חלוקת משקל הרכב בהספק המנוע. נתון זה משמש עבור מדידת ביצועי רכב, ובעיקר התאוצה. יחס זה קובע את מידת התאוצה המקסימלית של האופנוע או כלי הרכב, וככל שהאופנוע או כלי הרכב יהיה קל יותר וההספק שלו גבוה יותר, כך תאוצת הרכב/ אופנוע תהיה חזקה יותר. השוואת נתון זה מאפשרת להבין את יכולת ניצול הספק המנוע בפועל, שכן רכב כבד עם אותם כ"ס כמו רכב קל יותר, יהיה בעל תחושת נהיגה כבדה יותר.

מונחים בתחום


כתבות שעשויות לעניין אותך:

יתרונות של מכוניות קטנות - מיני, סופר-מיני
יתרונות של מכוניות קטנות – מיני, סופר-מיני
ההחלטה על רכישת מכונית משפחתית או שדרוג מכונית המשפחה, היא החלטה בעלת משמעות כלכלית גדולה עבור רוב המשפחות.
השוואת מכוניות פרטיות
סוגי מכוניות פרטיות – איזו מתאימה לכם?
יש המון דגמים של מכוניות פרטיות והם מתחלקים למספר קטגוריות מוכרות שעושות סדר בשוק. כדאי להכיר את הקטגוריות כי למעשה זאת, בדרך כלל, ההחלטה הראשונה של רוכשי מכוניות פרטיות – בוחרים קטגוריה שמתאימה לצרכים ולסגנון החיים ומתוכה בוחרים את הדגם לפי מפרטים, עיצוב ומחיר.
צריכת דלק לפי נתוני יצרן
התאמת רכב – צריכת דלק לפי נתוני יצרן
מה באמת מייצגים המספרים של צריכת דלק לפי נתוני יצרן ומה התפקיד שלהם? הצגת צריכת דלק לפי נתוני יצרן משמשת כלי צרכני להשוואה בין מכוניות עפ&quot;י קריטריונים אחידים, הם לא מייצגים את צריכת הדלק בפועל. בנושא זה ישראל מחוייבת לתקן האירופי מאת: צוות כלמוביל העלות של הדלק &#8211; בנזין וסולר &#8211; משפיעה על הבחירה איזה &hellip; <a href="http://www.colmobil.co.il/car_guide/vehicle_maintenance/petrol_consumption_by_manufacturer/" class="more-link">Continue reading<span class="screen-reader-text"> "התאמת רכב &#8211; צריכת דלק לפי נתוני יצרן"</span></a>