מוכניות מיני

כל סוגי הרכב - כל מה שצריך לדעת, כדי שתוכל לבחור

מכוניות מיני

מכוניות מיני ידועות בעולם כ-City Cars – מכוניות עירוניות. דגמי מיני מתאפיינים, כמובן, במימדים קטנים ובמנועים קטנים וחסכוניים המותאמים לתנועה בעיר הצפופה, להתמודדות עם סמטאות ורחובות צרים ועם אתגרי החניה של החיים בעיר.

 

בעשורים האחרונים עברה הקטגוריה של מכוניות מיני מהפכה גדולה, עם העלייה בביקושים, בכל רחבי העולם וגם בישראל. למעשה, ההתפתחות האורבנית הפכה את הקטגוריה ללהיט.

מכוניות מיני מתקדמות מציגות חדשנות טכנולוגית ועיצובית וכוללות לא מעט מערכות ואביזרים הנפוצים במכוניות פרטיות מקטגוריות "גדולות" יותר.

 

מכוניות מיני – נקודות עיקריות לצרכן הרכב

  • מורשות להסעת עד 5 נוסעים אך מתאימות ל-4 נוסעים.
  • אופציה שמושית וחסכונית, בקנייה ובאחזקה,לבודדים – צעירים ומבוגרים – החיים בעיר ועיקר צרכי התחבורה שלהם בעיר וסביבותיה.
  • מכוניות מיני עשויות להתאים גם למשפחה עירונית קטנה (ילד אחד או ילד ותינוק).
  • במקרים רבים משמשת כמכונית שנייה במשפחה.

 

מכוניות המיני של יונדאי לכל דיגמי יונדאי
יונדאי i10 החדשה

יונדאי i10 היא מכונית שזורמת בקצב מהיר וצעיר במיוחד עבורכם!

אם אתם מחפשים מכונית מלהיבה עם ביצועים גדולים וצריכת דלק נמוכה* – יונדאי i10 נועדה עבורכם. הרכב מגיע עם עיצוב חדשני ומציע חלל פנימי מרווח, מבנה דינאמי ומנוע חסכוני וידידותי לסביבה.* דגמי יונדאי מביאים עמם משב רוח רענן וסגנון חדשני ולכן רכישת יונדאי i10 כדאית ומבטיחה לכם שעות של הנאה ומבטים מכל עבר. דגמי יונדאי מצטיינים בעיצוב מתוחכם ואלגנטי ובעת קנית יונדאי בקבוצת כלמוביל מובטח לכם ליהנות משירות מקצועי ואמין המלווה את החברה לאורך כל שנותיה. כנסו עכשיו לאולמות התצוגה של יונדאי והתחדשו ביונדאי i10 בעלת מראה נמרץ ומרהיב.
*ע"פ נתוני יצרן ובתנאי מעבדה.

 

מכוניות המיני של מיצובישי לכל דיגמי מיצובישי
מיצובישי ספייס סטאר

ספייסטאר החדשה איכות ללא פשרות.

מיצובישי ספייס סטאר החדשה מיועדת לנהגים בעלי תודעה סביבתית המעוניינים ברכב סופר מיני מעולה המציע ביצועים מצויינים וצריכת דלק מהנמוכות בקטגוריה. מיצובישי ספייס סטאר מציעה מרכב קשיח במיוחד בעל ספיגת אנרגיה התורמת לבטיחות יוצאת מן הכלל על הכביש (RISE – Reinforced Impact Safety Evolution). mitsubishi space star ידידותית לסביבה ומציעה צריכת דלק יעילה של 4 ל' לכל 100 ק"מ (*צריכה משולבת עירוני/ בינעירוני על פי נתוני יצרן ובנאי מעבדה, בדגמי 1.0 ליטר עם תיבת הילוכים ידנית ומנגנון (AS&G. קניית מיצובישי ספייס סטאר מתאימה לזמננו ומבטיחה עבורכם את האיכויות של מיצובישי ללא פשרות על מרווח, נוחות וביצועים. מגוון דגמים של מיצובישי מוצגים באולמות התצוגה והנכם מוזמנים להתרשם מרכב איכותי, אמין וחסכוני.

 

למילון המלא
מוכניות מיני
(4X4 (4MATIC All wheel drive – מערכת הנעה הידועה בשם "ארבע על ארבע" הכלולה לרוב ברכבי פנאי ושטח וגם בדגמי כביש שם מיועדת בעיקר לשפר את אחיזת הכביש. בניגוד למרבית המכוניות בהן רק 2 גלגלים מעבירים את כוח המנוע לגלגלים, במכוניות המצוידות במערכת זו ארבעת הגלגלים מונעים בו-זמנית והתוצאה היא אחיזה משופרת, אך צריכת הדלק גבוהה יותר. לרכבים פרטיים שלא מיועדים לנסיעה בשטח, מומלץ בעיקר למדינות גשומות ומושלגות.
מוכניות מיני
(AWD (all wheel drive ו-4WD – מערכת הנעה הידועה בשם "ארבע על ארבע" הכלולה לרוב ברכבי פנאי ושטח וגם בדגמי כביש מסוימים. בניגוד למרבית המכוניות בהן רק 2 גלגלים מעבירים את כוח המנוע לגלגלים, במכוניות המצוידות במערכת זו ארבעת הגלגלים מונעים בו-זמנית והתוצאה היא אחיזה משופרת אך צריכת הדלק גבוהה יותר. מומלץ במיוחד במדינות גשומות ומושלגות.
מוכניות מיני
גג שמש מאפשר פתיחה חלקית של גג הרכב. דגמי מרצדס מאפשרים לבחור בין גג שמש רגיל, שבו חלק ממכלול הגג האטום עשוי זכוכית ומאפשר פתיחה וגג שמש פנוראמי, שמאפשר פתיחה חלקית מגג זכוכית שקוף של כל הרכב. בנוסף, קיימים סוגי גגות מתקדמים כגון: גג המשנה את עוצמת חדירת קרני השמש ע"י שינוי בגוון הגג, גג סולאריהמייצר חשמל טבעי ומאפשר הפעלת מאוורר פנימי ששומר על זרימת האוויר בתוך חלל תא הנוסעים, גם כאשר הרכב חונה.
מוכניות מיני
המילה שאסי, שהשתרשה בלקסיקון הרכב המשומש לדורותיו, הגיעה מן השפה הצרפתית (Chassis), ופירושה הוא שלדת הרכב. השלדה, כשמה, היא מסגרת השלד או בסיס הרכב, כלוב פלדה אליו מחוברים שאר חלקי המרכב: הכנפיים, הדלתות, מכסה המנוע, המתלים וכן הלאה. מעבר לתפקיד השלד המרכזי יש לשלדה תפקיד בטיחותי חשוב בהגנה על תא הנוסעים במקרה תאונה או התהפכות – ספיגת המכה והפחתת עוצמת המעיכה. מכה בשאסי כתוצאה מתאונה משמעותה נזק משמעותי ברכב, פגיעה בבטיחות והורדת ערך המכונית. הנזק עשוי להתבטא בפגיעה ביציבות המכונית (כתוצאה מתזוזה בסרנים), בשחיקה לא אחידה בצמיגים לאורך זמן וכמובן בעמידותה במקרה של תאונה נוספת. למרות שלא כל הפגיעות בשאסי הן חמורות באותה מידה, פגיעה בשלדה משמעותה ירידת ערך אוטומטית, וקונים פוטנציאליים יירתעו מרכישת מכונית משומשת עם פגם זה. כאשר שוקלים לקנות רכב משומש שעבר תאונה קשה והוחזר לכביש, חובה להיוועץ בשמאי מוסמך להערכת עומק הפגיעה.