רכבי פנאי

כל סוגי הרכב - כל מה שצריך לדעת, כדי שתוכל לבחור

רכבי פנאי

רכבי פנאי הם הפתרון המושלם למשפחות ולאנשים שמרבים לצאת לטיולי אופניים, קמפינג, צלילה, טיולי שדה ושאר חוויות עם מטען חריג. רכב פנאי מיועד לבצע את כל המשימות השוטפות של מכונית משפחתית נוחה ומשוכללת עם האקסטרה של חוויות הפנאי. רכבי פנאי מתאפיינים במנועים חזקים, מפרט בטיחות בסטנדרט גבוה, שפע אביזרי נוחות, פינוקי נוחות ועיצובים חדשניים. רכבי פנאי נחשבים ליוקרתיים במיוחד והם כבשו מעמד כחלופה למכוניות המשפחתיות ולמכוניות המנהלים הקלאסיות.

 

רכבי פנאי – נקודות עיקריות לצרכן הרכב

  • זכרו, בחירת רכב פנאי היא קודם כל בחירה של משפחתית פונקציונאליות. תכונות הפנאי הן אקסטרה.
  • רכבי פנאי מאפשרים חריגה מהכבישים הסלוליםלטובת חוויות טיול בטבע, אך הם אינם רכבי שטח.
  • גם אם אין הסכום הדרוש לרכישת רכב פנאי ניתן להגשים את החלום באמצעות תוכניות מימון נוחות.
רכבי הפנאי של יונדאי לכל דגמי יונדאי
יונדאי טוסון

יונדאי טוסון החדש – מעוצב יותר, מתקדם יותר, מרווח ונוח.

עיצוב מלוטש המשלב קווי דמיון רבים לאחיו הגדול יונדאי סנטה-פה, טכנולוגיה מתקדמת ומרחב פנימי נדיב מבטיחים למשפחה שלכם חוויית נסיעה מהנה לא משנה לאן תסעו – בעיר הסואנת או במרחבים הפתוחים. בדיוק כפי שטוסון המקורי הביא את בשורת רכבי הפנאי הקומפקטיים לקהל הישראלי, יונדאי טוסון החדש מביא לפלח זה את עקרונות ה-Modern Premium של יונדאי ומציג רכב פנאי מתקדם באיכות גבוהה ובמחיר נגיש.

יונדאי טוסון החדש מציב רף חדש בכל היבט. הוא מאובזר במיוחד בפריטים לא שגרתיים כמו מערכת Connected Car, גג שמש פנורמי ופתחי אוורור ליושבים מאחור*. יחד עם החלל הפנימי המרווח ורמות הבטיחות והשימושיות הגבוהות, יונדאי טוסון החדש הוא הרכב המושלם למשפחה שלכם.

למידע נוסף על יונדאי טוסון החדש ועל שאר דגמי יונדאי ולקבלת הצעה אטרקטיבית לקניית יונדאי חדשה, היכנסו לאתר יונדאי ישראל.

*: לא בכל הדגמים

 

רכבי הפנאי של מיצובישי לכל דגמי מיצובישי
מיצובישי אאוטלנדר

מיצובישי אאוטלנדר החדש מעלה שוב את הרף בפלח רכבי פנאי-שטח.

האאוטלנדר החדש מעוצב יותר מבעבר, עם חרטום מרשים בעל מסגרת כרום יוקרתית, ותא נוסעים נוח ומאובזר.

אאוטלנדר (Outlander) החדש מוצע עם חמישה או שבעה מושבים ובשמונה רמות גימור. מותקן בו מנוע בנזין נקי וחסכוני בעל ביצועים מעולים, או במנוע טורבו-דיזל עם מומנט אדיר. אאוטלנדר החדש מצויד במגוון מערכות בטיחות מתקדמות המגבירות את ההגנה מפני סכנה. תא הנוסעים של תא הנוסעים ברכב מצויד במגוון רחב של פריטי אבזור פונקציונליים המוסיפים לנוחות ולחוויית הנסיעה.

Mitsubishi Outlander החדש מעוצב יותר, חסכוני, מאובזר ובטוח. למידע נוסף על דגמי מיצובישי ורכבי מיצובישי ולקישורים לרכישת מיצובישי עברו לאתר מיצובישי ישראל.

 

רכבי הפנאי של מרצדס לכל דגמי מרצדס
מרצדס G-Class

מרצדס G Class, רכב השטח הקשוח והאיכותי של מרצדס, זוכה לפופולריות כבר שנים ארוכות תודות ליכולת השטח המעולה ואיכות החומרים וההרכבה. מרצדס מדגם G Class מוצע בשתי גרסאות מרכב- קצרה או ארוכה, וניתן לבחור בדגם 350G עם מנוע דיזל 6V בנפח 3.0 ל' המספק 211 כוחות סוס או בדגם 500G עם מנוע דיזל 8V בנפח 5.5 ל' והספק של 388 כוחות סוס. כמרבית רכבי מרצדס גם דגם זה מציע תא נוסעים מרווח, איכותי ומאובזר היטב. מגוון דגמים של מרצדס מוצגים באולמות התצוגה של יבואן הרכב המוביל, קבוצת כלמוביל, והנכם מוזמנים לבקר ולקבל מפרט טכני ופתרונות מימון וליסינג ייחודיים ואיכותיים בענף הרכב.

למילון המלא
רכבי פנאי
(4X4 (4MATIC All wheel drive – מערכת הנעה הידועה בשם "ארבע על ארבע" הכלולה לרוב ברכבי פנאי ושטח וגם בדגמי כביש שם מיועדת בעיקר לשפר את אחיזת הכביש. בניגוד למרבית המכוניות בהן רק 2 גלגלים מעבירים את כוח המנוע לגלגלים, במכוניות המצוידות במערכת זו ארבעת הגלגלים מונעים בו-זמנית והתוצאה היא אחיזה משופרת, אך צריכת הדלק גבוהה יותר. לרכבים פרטיים שלא מיועדים לנסיעה בשטח, מומלץ בעיקר למדינות גשומות ומושלגות.
רכבי פנאי
(AWD (all wheel drive ו-4WD – מערכת הנעה הידועה בשם "ארבע על ארבע" הכלולה לרוב ברכבי פנאי ושטח וגם בדגמי כביש מסוימים. בניגוד למרבית המכוניות בהן רק 2 גלגלים מעבירים את כוח המנוע לגלגלים, במכוניות המצוידות במערכת זו ארבעת הגלגלים מונעים בו-זמנית והתוצאה היא אחיזה משופרת אך צריכת הדלק גבוהה יותר. מומלץ במיוחד במדינות גשומות ומושלגות.
רכבי פנאי
גג שמש מאפשר פתיחה חלקית של גג הרכב. דגמי מרצדס מאפשרים לבחור בין גג שמש רגיל, שבו חלק ממכלול הגג האטום עשוי זכוכית ומאפשר פתיחה וגג שמש פנוראמי, שמאפשר פתיחה חלקית מגג זכוכית שקוף של כל הרכב. בנוסף, קיימים סוגי גגות מתקדמים כגון: גג המשנה את עוצמת חדירת קרני השמש ע"י שינוי בגוון הגג, גג סולאריהמייצר חשמל טבעי ומאפשר הפעלת מאוורר פנימי ששומר על זרימת האוויר בתוך חלל תא הנוסעים, גם כאשר הרכב חונה.
רכבי פנאי
המילה שאסי, שהשתרשה בלקסיקון הרכב המשומש לדורותיו, הגיעה מן השפה הצרפתית (Chassis), ופירושה הוא שלדת הרכב. השלדה, כשמה, היא מסגרת השלד או בסיס הרכב, כלוב פלדה אליו מחוברים שאר חלקי המרכב: הכנפיים, הדלתות, מכסה המנוע, המתלים וכן הלאה. מעבר לתפקיד השלד המרכזי יש לשלדה תפקיד בטיחותי חשוב בהגנה על תא הנוסעים במקרה תאונה או התהפכות – ספיגת המכה והפחתת עוצמת המעיכה. מכה בשאסי כתוצאה מתאונה משמעותה נזק משמעותי ברכב, פגיעה בבטיחות והורדת ערך המכונית. הנזק עשוי להתבטא בפגיעה ביציבות המכונית (כתוצאה מתזוזה בסרנים), בשחיקה לא אחידה בצמיגים לאורך זמן וכמובן בעמידותה במקרה של תאונה נוספת. למרות שלא כל הפגיעות בשאסי הן חמורות באותה מידה, פגיעה בשלדה משמעותה ירידת ערך אוטומטית, וקונים פוטנציאליים יירתעו מרכישת מכונית משומשת עם פגם זה. כאשר שוקלים לקנות רכב משומש שעבר תאונה קשה והוחזר לכביש, חובה להיוועץ בשמאי מוסמך להערכת עומק הפגיעה.