קריירה בכלמוביל

הצטרפו גם אתם לקבוצת כלמוביל!

  • צוותיות
  • שירותיות

שאלות ותשובות

לחץ כאן

למה כדאי לך לעבוד בכלמוביל?

לא רק בגלל המכוניות…

חפש משרה:

קריירה בכלמוביל

אנחנו מבינים אם ההצלחה המסחררת של יונדאי סוחפת גם אותך.
אנחנו מבינים אם הריגוש של מיצובישי עושה לך את זה.
אנחנו מבינים אם אתה לא יכול לעמוד בפני המושלמות של מרצדס והשובבות של סמארט.
אבל הסיבה הנכונה להצטרף לכלמוביל היא לא רק המכוניות, היא גם האנשים.
כ-1000 אנשים עובדים בחטיבותיה השונות של כלמוביל, וכל אחד מהם הוא כוח מניע שבזכותו אנו שומרים על מעמדנו המוביל בצמרת חברות הרכב בישראל. כל אחד מהם מרגיש שייכות לקבוצת איכות השואפת למצויינות; כל אחד מהם חש תחושת גאווה ודבקות במטרה; כל אחד מהם עובד בסביבת עבודה הוגנת ואנושית, המעודדת אותו להתפתחות מקצועית והעצמה אישית. בזכותם אנו מצליחים להציג הישגים מרשימים בתחומי המכירות והשירות ולהציב סטנדרטים חדשים בענף בו אנו פועלים.

חטיבות כלמוביל

מטה כלמוביל

את/ה מוזמן/נת להיכנס למוח שמאחורי כלמוביל.
כאן נולדים תהליכי הליבה של הקבוצה כולה, כאן מובילים פרויקטים חוצי ארגון, כאן תהיה/י קרוב/ה לקבלת החלטות המשפיעות על ענף הרכב הישראלי כולו.

New thinking new possibilities
יונדאי פותחת לך אפשרויות חדשות, עם מגוון גדול של דגמים פופולריים. החשיבה החדשה והחדשנות הבלתי פוסקת של המותג יספקו לך "דרייב" בקצב של סטארט-אפ ויעניקו לך אפשרויות חדשות להתפתחות.

Changes for the Better
למיצובישי יש הפתעות בשבילך, אז כדאי שתגיע מוכן. המותג שהביא לישראל מנועי הזרקת בנזין, תיבת הילוכים "חכמה", רכבי שטח מתמחים ודגמי ספורט עוצרי נשימה - מכין הפתעות חדשות, שידרשו ממך להיות מחובר לקדמת הטכנולוגיה.

The best or nothing
מותג הרכב היוקרתי והנחשק ביותר בארץ יפגיש אותך עם הטוב ביותר: מסורת מפוארת, דגמים מושלמים, טכנולוגיה מרגשת, וקהל לקוחות שאין דומה לו.

פתרונות מימון

המקצועיות של עולם הפיננסים, עם הריגוש של ענף הרכב. לעבוד בחברת שירותים פיננסיים מקצועית ומובילה בתחומה, המתמחה בעסקאות מימון רכב וביצירת פתרונות מימון חדשניים.

עבודה בסביבה עסקית מגוונת הדורשת היכרות עם עולם ביטוח הרכב, לצד מיומנויות בהתנהגות אנושית. כלמוביל ביטוח מזמינה אותך לעבוד עם כלל מותגי החברה, לצד הריגוש של עולם הרכב

מרכזי שירות

תתחיל להתרגל לסטנדרטים מהגבוהים בעולם: מקצוענות טכנולוגית בסטנדרט של המותגים המובילים בעולם, לצד רמת שירות בלתי מתפשרת ויצירת קשר אישי עם לקוחות לאורך זמן.

הובלה והיסעים

Work with the best
הזדמנות מרתקת לעבוד עם יצרניות הרכב המובילות בעולם בתחום רכבי העבודה וביניהן מרצדס-בנץ יחד עם מגוון הפתרונות העסקים שמציע היבואן. עבודה שוטפת בסביבה עסקית מגוונת ומאתגרת בתחום ה- B2C וה- B2B מול ממשקים רבים, חברות, דרגים בכירים ומקבלי ההחלטות.

שאלה: לאלו הטבות זכאים עובדי החברה?

תשובה: עובדי ועובדות כלמוביל נהנים ממגוון הטבות בתחום הפרט והרווחה: • חדר כושר משוכלל בבניין המשרדים הראשי של החברה, • חדרי אוכל לרווחת העובדים, • השתתפות בארוחות, • מערך הסעות נרחב, • פעילויות רווחה מגוונות לעובדים ולבני המשפחה, • הטבה משמעותית ברכישת רכבים חדשים ורכבי יד שניה וכן הטבות נוספות מבית כלמוביל - ביטוחים ותנאי מימון נוחים. • ביטוח בריאות פרטי מסובסד, • שירותי ייעוץ פסיכולוגיים לעובדים ולבני המשפחה. ועוד...

שאלה: מהם תהליכי הגיוס לעבודה בכלמוביל?

תשובה: תהליכי הגיוס בכלמוביל שונים ממשרה למשרה, אך לכולם מכנה משותף אחד: הם נעשים בגובה העיניים, תוך התחשבות בתחושות המועמדים. תהליכי הגיוס שלנו מאפשרים לנו להכיר אותך ולבחון את התאמתך לתפקידים השונים. אולם לא פחות חשוב לנו שההיכרות תהיה הדדית ותכלול את הארגון, את המנהלים, את סביבת העבודה וכל נושא נוסף שיעניין אותך. אנחנו מאמינים שהבחירה היא גם בידך ולכן היכרות מעמיקה והדדית תסייע להצלחת התהליך לשביעות רצון כולנו.

שאלה: לאילו משרות בכלמוביל ניתן להגיש מועמדות?

תשובה: כלמוביל מאופיינת במגוון רחב מאוד של תפקידים, בכל זמן נתון דרושים בכלמוביל עובדים במגוון תחומים, מנציגי מכירות ועד לתפקידי מטה ובכירים. ניתן לצפות במגוון המשרות בדף הקריירה או לבצע חיפוש משרה ספציפי ולראות מה מתאים לך.

שאלה: כיצד מגישים מועמדות למשרות פנויות?

תשובה: ראית משרה שמתאימה לך? שלח/י אלינו את קורות החיים שלך. אם קורות החיים יימצאו מתאימים, תקבל/י שיחה טלפונית מרכז/ת הגיוס שלנו, בה יוסבר לך המשך התהליך, בהתאם למשרה אליה פנית.

שאלה: היכן נמצא מקום העבודה?

תשובה: לכלמוביל פריסה ארצית של אולמות תצוגה, מרכזי שירות, מרכזי טרייד אין. משרדי הנהלת הקבוצה נמצאים בראש העין והמרכז למסירת מכוניות ממוקם באשדוד.

שאלה: האם יש אופק קידומי בכלמוביל?

תשובה: בכל שנה מנוידים ומקודמים עשרות עובדי חברה לתפקידים שונים בארגון: אנשי מטה שהפכו להיות אנשי מכירות שטח , כלכלן שהפך למנהל חטיבה וחבר הנהלה ,מנהל מכירות שהפך למנהל חטיבה ועוד. זו מדיניות מוצהרת פתוחה מפורסמת ומיושמת - כל עובד שהשלים שנתיים בתפקידו יכול לגשת למכרז פנימי, בעוד כמעט כל משרה מפורסמת בתפוצת כלל הארגון

שאלה: האם יש עדיפות למינוי עובדים מבפנים?

תשובה: שימור עובדים טובים בארגון יוצר ערך גדול לאורך זמן הן לארגון והן לעובדים – ברגע שנפגשות שאיפות העובד ויכולותיו עם הצרכים של הארגון – כולם מרוויחים. על כן, ניוד וקידום עובדים הוא חלק ממדיניות משאבי אנוש בכלמוביל. בפועל, קיימת מדיניות העדפה ברורה לעובדי החברה במינויים לתפקידים בתהליכי גיוס.

שאלה: האם כלמוביל היא חברה בטוחה כמקום עבודה לטווח ארוך?

תשובה: כלמוביל הינה ארגון בבעלות פרטית ולכן תוצאותיה העסקיות אינן מפורסמות אולם דווקא בשל כך חשוב לציין כי הארגון קיים כבר מעל 100 שנים ,ומדורג במקום ה-9 בענף המסחר והשירותים בדירוג d&b דירוג זה משקף חוסן כלכלי, תנופה חיובית בעשייה ובתוצאות העסקיות. כלמוביל היא למעשה הארגון המוביל בענף הרכב בהיקפי הפעילות ובמחזורים הכספיים - חוסנה היא במגוון ובתמהיל המוצרים בהם עוסקת

שאלה: מהם דרכי ההגעה לכלמוביל?

תשובה: משרדיה של כלמוביל פזורים ברחבי הארץ, פירוט המשרדים השונים ניתן למצוא באתר זה. יחידת המטה ממוקמת בפארק אפק בראש העין. קימות מספר דרכים להגיע לפארק: ברכב פרטי - ההגעה היא מכביש 5 לכיוון מזרח, אחרי כחמישה ק"מ ממחלף קסם, יציאה במחלף ראש העין מזרח לכיוון כפר קאסם ברכבת – ניתן להגיע לתחנת הרכבת בראש העין ולאחר מכן לקחת שאטל ללא עלות שמגיע בבוקר ואחהצ. באוטובוס – קיימים מספר קוים המגיעים לתוך פארק אפק מראש העין ומפתח תקווה.

שאלה: האם כלמוביל הוא ארגון בו יש איזון בין חיי משפחה ועבודה?

תשובה: קבוצת כלמוביל הינה ארגון החותר באופן מתמיד להוביל את השוק בו הוא פועל. ככזה, הוא מכתיב נורמות מחויבות גבוהות ויעדים עסקיים מאתגרים. יחד עם זאת ולצד הפעילות הנחושה והעשייה המתמדת, קבוצת כלמוביל חרטה על דיגלה את ערך ה"אנושיות" כאחד מערכי הליבה שלה ומתגאה בתרבות ארגונית המאפשרת איזון בין הבית למשפחה,. אנו מאמינים שאדם מלא הוא אדם שלם יותר וככזה גם עובד ומנהל טוב יותר!

שאלה: כיצד מתבצע תהליך קליטה וחניכה בכלמוביל ?

תשובה: עם סיום תהליך המיון והגיוס ולאחר החתימה על חוזה ההעסקה מתחיל תהליך קליטתו של עובד חדש בקבוצה. תהליך ההסתגלות כולל רכישת כלים, ידע ומיומנויות הנדרשים לעובד החדש על מנת להצליח בתפקיד המנהל הישיר מכין בשיתוף מנהל משאבי האנוש החטיבתי, תכנית חניכה אישית הכוללת את הנושאים הנדרשים להיכרות מעמיקה עם מרכיבי התפקיד ושלבי הלימוד שיאפשרו לעובד החדש להתמקצע ולהיכנס לתפקידו בהצלחה ובמהירות.