accessibility

רכישת מכונית יד 2 משומשת מיבואן מורשה – כל היתרונות

מכל האופציות, רכישת מכונית  משומשת מיבואן מורשה היא הדרך הנוחה ביותר, מהמבחר ועד התשלומים

החלטתם לרכוש מכונית משומשת? אם אתם רוצים לחסוך זמן, להיות רגועים בכל הקשור לרכב שבחרתם (תקינות ואמינות), לראות מבחר דגמים אופציונליים, לקבל אחריות וליהנות ממסלולי מימון – כדאי לכם לשקול רכישה אצל היבואן המורשה

מאת: צוות כלמוביל

קניה מהיבואן

ההחלטה לרכוש מכונית חדשה היא החלטה משמעותית מבחינה תקציבית. מכיוון שלא כולם יכולים לרכוש מכונית "ישר מהניילון", רכישת מכונית משומשת  היא אלטרנטיבה הגיונית ומשתלמת עבור רבים.

לרכישת מכונית  משומשת יש מספר אופציות: רכישה ממוכר פרטי, רכישה מחברות ליסינג וחברות השכרה, רכישה ממגרש מכוניות עצמאי או רכישה מיבואן מורשה.

חיסכון בזמן ושקט נפשי

קניית מכונית משומשת מיבואן חוסכת זמן יקר וטרחה רבה ומבטיחה שקט נפשי בכל הקשור לאמינות המוכר ומצב הרכב.
כאשר רוכשים מכונית משומשת  מיבואן חוסכים קודם כל את החיפוש המייגע בלוחות האינטרנט השונים, הטלפונים הרבים למוכרים, הנסיעות וזמן הבדיקה של המכוניות המוצעות למכירה. – כל אלו דורשים זמן רב, הרבה סבלנות, וכרוכים בהפסד שעות וימי עבודה ולעתים גם בעלות כספית על בדיקות במכונים, הערכות שמאי או בדיקות שעבוד ועיקולים.

כל עסקה שלא יצאה לפועל מפחיתה מהתקציב הפנוי לרכישה עצמה, שלא לדבר על ליקויים שעשויים להתגלות ברכב שלא נבדק כראוי מבחינה מכנית ו/או משפטית ואין עליו אחריות.

להתרשם מהמגוון ולבחור מכונית מטופלת ומטופחת

רכישת מכונית משומשת  מיבואן מורשה היא חוויה כיפית. מגיעים למתחם אחד בו מרוכזות מכוניות פרטיות רבות ממגוון דגמים, אותם אפשר לבחון בנחת. הרוכש יכול להיות סמוך ובטוח כי המכוניות מגיעות מבית טוב, לאחר שנבדקו וטופלו כראוי, אין עליהן עיקולים או שעבודים, ולא נעשו בהן שיפוצים שונים במטרה להסתיר פגמים ותאונות. מכוניות טובות, מטופלות ומטופחות.

יש אחריות, אין ביורוקרטיה

רכישת מכונית משומשת  מיבואן מקצרת את ההליך הביורוקרטי הכרוך ברכישה. תוך מספר שעות ניתן להסדיר את כל העניינים האדמיניסטרטיביים ולנסוע הביתה (או לעבודה) במכונית עם אחריות של המוכר – יבואן רכב רשמי ומוכר.
תקופת האחריות לרכב ימשומשת שונה בין יבואנים, עפ"י שנת ייצור ומכלולים שונים ברכב, אך בדרך כלל ניתנת אחריות ל-3 חודשים לכל הפחות.

תנאי תשלום נוחים ופתרונות מימון

יתרון נוסף לרכישת מכונית משומשת  מיבואן רשמי הוא תנאי תשלום של יבואן: אופציה לרכישה בתשלומים, קבלת פתרונות מימון וזכאות להנחת יבואן.
מרבית היבואנים נותנים הנחות שונות למי שבוחרים לרכוש דרכם מכונית משומשת  כיוון שיש מאחוריהם גב כלכלי שמאפשר גמישות, ויש ברשותם מגוון כלי רכב המתאימים לכל תקציב.
כאשר רוכשים מכונית מהיבואן ניתן לסכם על תנאי תשלום נוחים או ליהנות מפתרונות מימון, דבר שאינו אפשרי כאשר רוכשים ממוכר פרטי.

אמינות מעל הכל, גם לאחר השלמת העסקה

מכונית משומשת שנקנתה אצל  יבואן היא מכונית עם "אבא ואמא". רכישת מכונית מיבואן מבטיחה ללקוח לא רק את אמינות ותקינות הרכב ואחריות – אלא גם כתובת אמיתית לשירות בכל שאלה שתתעורר, וליווי מקצועי לאורך כל הדרך.

המדריך אינו מהווה ייעוץ רשמי והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש באתר

קבל הצעת טרייד אין

  • ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם ל מדיניות הפרטיות
  • שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

מילון מונחי רכב שכדאי להכיר

למילון המלא
קבוצות זיהום של רכבים
קבוצות זיהום ("ציון ירוק"): "ציון ירוק" מהווה מדד משולב המשקף את העלויות החיצוניות (שכלל הציבור נושא בהן) הנוצרות עקב פליטת המזהמים מהרכב. בהתאם ל"ציון הירוק" חולקו כלי הרכב ל-15 קבוצות, ולכל קבוצה נקבעו תמריצי מס בצורה של שיעורי מס קניה מופחתים- לכלי רכב נקיים או בעלי הנעה אלטרנטיבית (כדוגמת רכב חשמלי או רכב היברידי) ומנוהלת הטבת מס קצובה (בש"ח) ביחס לסכום מס הקניה הרגיל המוטל על הרכב. ה"ציון הירוק" נקבע על פי נוסחה הכוללת את ממצאי פליטות המזהמים שנתקבלו במבחני אב-הטיפוס. סוגי הפליטות הנכללים בחישוב ה"ציון הירוק" הם: תחמוצות חנקן (NOX), פחמן חד חמצני (CO), פחמימנים (HC), חלקיקים (PM), פחמן דו-חמצני (CO2).
ECM
ראשי תיבות של Electronic Control Module, יחידה אלקטרונית הכוללת מיקרו בקר ותפקידה לשלוט במגוון מערכות ברכב, ביניהן: ABS, כריות אוויר ועוד.
בלם דיסק
בלם דיסק יעיל יותר מבלמי התוף ואינו אוגר מים וחום ובלימתו חזקה וטובה יותר מבלמי תוף. הבלם בנוי מדיסק עגול המחובר לגלגל והבלם מסתובב עם הגלגל באותה המהירות. הבלם בא במגע טוב עם האוויר שסביבו ולכן ממעט להתחמם. בלמי דיסק הם הנפוצים כיום בקרב יצרני הרכב. מערכת בלמים עם דיסק כוללת קאליפר ובתוכו רפידות הבלם. בזמן הבלימה מכווץ הקאליפר את הרפידות כנגד הדיסק והחיכוך הנוצר גורם להאטת הרכב.
רכישת מכונית יד 2 משומשת מיבואן מורשה – כל היתרונות