accessibility

מחירון רכב יד 2

הכירו את מחירון רכב יד 2 המבוסס על נתוני עסקאות בזמן אמת

בשנים האחרונות, עם התפתחות האינטרנט וצמיחת השימוש בכלים מקוונים לבחירת רכב, התחזק מעמדו של מחירון רכב יד 2, המספק הערכות מחיר המבוססות על נתונים וניתוח הפעילות באתר הרכב יד 2. הכירו את המחירון של האינטרנט

מאת: צוות כלמוביל

מחירון רכב יד 2

מחירון רכב יד 2 הינו מחירון רכב חינמי המבוסס על נתונים הנאספים מעסקאות המתבצעות בזמן אמת באתר יד 2, על ידי אנשי מקצוע מובילים בתחום השמאות והסטטיסטיקה.

היתרונות של מחירון רכב יד 2

  • משקף נתונים של כ-40,000 עסקאות מכירה המתבצעות באתר מדי חודש, באמצעות שקלול נתונים סטטיסטים.
  • הנתונים במחירון מפוקחים, נבדקים ומנותחים על ידי צוות שמאי רכב.
  • ניתן לבדוק מהו מחיר הרכב אותו הם מעוניינים למכור ולחפש רכבים בהתאם לתקציב ולפי דגמים של רכבים.
  • מחירון רכב יד 2 מאפשר לבחור בין תצוגה של מחיר בסיסי לבין מחיר משוקלל, הכולל אפשרות להוסיף גורמים המעלים או מפחיתים את המחיר כגון: מספר בעלויות קודמות וסוג הבעלות, קילומטראז', תאונות, רמת אבזור, תוספות אבזור ותוספות מיגון.
  • לוח הרכב של יד 2 פופולארי ורבים מהישראלים נוהגים לפרסם בו רכבים למכירה או מחפשים רכבים לקנייה.
  • נגיש וידידותי למשתמש.

אודות יד 2 ומחירון הרכב

לוח יד 2 באינטרנט, שנוסד בשנת 1997, נמצא עד כה בבעלות חברת קורל-תל בע"מ, אשר מתמחה בבניית ועיצוב אתרים, בקידום אתרים ובפרסום וניהול קמפיינים באינטרנט. ב-2014 נמכרה יד 2 לתאגיד אקסל שפרינגר הגרמני בסכום של כ-800 מיליון שקלים.

לוח יד 2 נחשב ללוח הגדול באינטרנט ועם השנים הולך ומתרחב ומציע לוחות שימושיים עדכניים במגוון נושאים כגון: מחירי רכב חדש, מחירי רכבים משומשים, מחירון דירות ונדל"ן, לוח דרושים, לוח "הכל בחינם", לוח חיות מחמד ועוד.
מחירון רכב יד 2 מציע גם מידע, מאמרים ומדריכי רכב, מערכת השוואת מחירי רכב, מבחני דרכים, השוואת מחירי ביטוח רכב, מאגר חלקי חילוף לרכב ועוד.

המדריך אינו מהווה ייעוץ רשמי והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש באתר

קבל הצעת טרייד אין

  • ידוע לי שהפרטים שמסרתי לעיל ייכללו במאגרי המידע של קבוצת כלמוביל בהתאם ל מדיניות הפרטיות
  • שדות המסומנים ב-* הם שדות חובה
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

מילון מונחי רכב שכדאי להכיר

למילון המלא
קבוצות זיהום של רכבים
קבוצות זיהום ("ציון ירוק"): "ציון ירוק" מהווה מדד משולב המשקף את העלויות החיצוניות (שכלל הציבור נושא בהן) הנוצרות עקב פליטת המזהמים מהרכב. בהתאם ל"ציון הירוק" חולקו כלי הרכב ל-15 קבוצות, ולכל קבוצה נקבעו תמריצי מס בצורה של שיעורי מס קניה מופחתים- לכלי רכב נקיים או בעלי הנעה אלטרנטיבית (כדוגמת רכב חשמלי או רכב היברידי) ומנוהלת הטבת מס קצובה (בש"ח) ביחס לסכום מס הקניה הרגיל המוטל על הרכב. ה"ציון הירוק" נקבע על פי נוסחה הכוללת את ממצאי פליטות המזהמים שנתקבלו במבחני אב-הטיפוס. סוגי הפליטות הנכללים בחישוב ה"ציון הירוק" הם: תחמוצות חנקן (NOX), פחמן חד חמצני (CO), פחמימנים (HC), חלקיקים (PM), פחמן דו-חמצני (CO2).
ECM
ראשי תיבות של Electronic Control Module, יחידה אלקטרונית הכוללת מיקרו בקר ותפקידה לשלוט במגוון מערכות ברכב, ביניהן: ABS, כריות אוויר ועוד.
בלם דיסק
בלם דיסק יעיל יותר מבלמי התוף ואינו אוגר מים וחום ובלימתו חזקה וטובה יותר מבלמי תוף. הבלם בנוי מדיסק עגול המחובר לגלגל והבלם מסתובב עם הגלגל באותה המהירות. הבלם בא במגע טוב עם האוויר שסביבו ולכן ממעט להתחמם. בלמי דיסק הם הנפוצים כיום בקרב יצרני הרכב. מערכת בלמים עם דיסק כוללת קאליפר ובתוכו רפידות הבלם. בזמן הבלימה מכווץ הקאליפר את הרפידות כנגד הדיסק והחיכוך הנוצר גורם להאטת הרכב.
מחירון רכב יד 2