accessibility

מחלקת פחחות וצבע

בין אם מדובר בתיקון של פגיעות אחרי תאונה ובין אם מדובר בריענון ובטיפוח קוסמטי לכלי רכב, מחלקת פחחות וצבע כלמוביל, של רשת מרכזי שירות כלמוביל, היא הכתובת. ההתמחות שלנו נוגעת בכל הקשור בתיקוני פגיעות פח, תיקוני צבע, תיקון אחרי תאונה, טיפולי פחחות כלליים וגם השבחת רכבים.

מחלקת פחחות וצבע כלמוביל עומדת ברמה טכנולוגית מקצועית מהגבוהות והמתקדמות בעולם. המחלקה מחוברת אל המאגרים האנושיים והמקצועיים של יצרניות הרכב שאותן מייצגת קבוצת כלמוביל – מרצדס, יונדאי וגם מיצובישי, ומטפלת גם בשאר כלי הרכב הנמכרים בישראל. העבודות שמבצעת מחלקת פחחות וצבע כלמוביל נערכות על פי ההנחיות המדוקדקות של היצרניות באמצעות ציוד ומכשור מתוחכמים ומדויקים. כך מטופל, מטופח ונשמר רכבכם היקר כפי שמגיע לכם ולו.

פחחות וצבע

מחלקת פחחות וצבע כלמוביל: כל מה שהרכב שלך צריך

מחלקת פחחות וצבע כלמוביל עוסקת בכל הקשור בתיקון תאונות ובצבע. בין העבודות שמתבצעות בין כותלי מחלקת פחחות וצבע כלמוביל אפשר למצוא עבודות השבחת רכב וטיפוח. במחלקה אנחנו מטפלים בפלסטיקה חיצונית – איחוי שברים ותיקון סדקים ומכות פגוש. אנחנו מתקנים שריטות, סדקים ופיצוצים שמופיעים על שמשות וגם מבצעים הכהית שמשות.

בתוך מחלקת פחחות וצבע כלמוביל, אנחנו מטפלים בהקפדה יתרה גם בתוך תא הנוסעים והקבינה. בין הטיפולים שאנחנו מבצעים נמצא תיקון סדקים, חורים ופגיעות פנימיות, כמו גם שיפוץ יריעות וריפודי עור, ריפודים מסוגים רבים נוספים ותיקוני מושבים. נוסף על כך, אנחנו עוסקים בהפגת ריחות לא נעימים מפנים הרכב וממערכת האוורור וגם בניקיון פנים מיוחד, שכולל הסרת כתמים קשים.

ביצוע שירותי פחחות רכב וכל שאר העבודות המקצועיות במסגרת מחלקת פחחות וצבע כלמוביל נועד לשמור על בטיחות הרכב, על רמת האיכות הגבוהה שעליה מקפידה יצרנית הרכב וכמובן – גם על זמנכם ועל זמן העבודה היקר של רכבכם.

מחלקת פחחות וצבע כלמוביל: הסדרי ביטוח למענך 

את עבודות הפחחות והצבע אנחנו, במחלקת הפחחות והצבע, עורכים גם תחת הסדרי ביטוח עם חברות הביטוח בישראל. למחלקה שלנו הסדרים עם חברות הביטוח – ביטוח ישיר, הכשרת היישוב, הפניקס, כלל, מגדל, מנורה, שומרה וגם עם חברת הביטוח שירביט.

כדי לחסוך לך הלקוח ככל האפשר את הטרדה הכרוכה בפעולות מול חברת הביטוח, מרכז שירות כלמוביל פועל גם כ"מוסך הסדר" וכך נעשה עבורך חלק ניכר מהעבודה. נמלא עבורך ניירת, נזמין את השמאי, נדאג לך לרכב חלופי על פי תנאי הפוליסה וכמובן שנתקן את הרכב במהירות האפשרית. כל זאת, כדי לקצר ככל האפשר את התהליך.

מחלקת פחחות וצבע כלמוביל: איפה שנוח לך

כדי שלא תצטרכו להתרחק, תוכלו למצוא מחלקת פחחות וצבע כלמוביל כחלק ממערך מרכזי שירות של כלמוביל שנמצאים סביב המטרופולינים הגדולים של מדינת ישראל. המחלקות נמצאות בירושלים, חיפה, ראשון לציון ופתח תקווה.

מחלקת פחחות וצבע כלמוביל: מרכזי שירות שבהם מחלקת פחחות וצבע

כלמוביל, חיפה, טלפון: 04-8614111

כלמוביל, מרצדס, ראשון לציון, טלפון: 03-9424242

כלמוביל, מרצדס, פתח תקוה, טלפון: 03-9180222

כלמוביל, מרצדס, ירושלים, טלפון: 02-6210602

כלמוביל, יונדאי, פתח תקוה, טלפון: 03-6307929

המדריך אינו מהווה ייעוץ רשמי והשימוש בו כפוף לתנאי השימוש באתר


מילון מונחי רכב שכדאי להכיר

למילון המלא
בלימת מנוע
בלימת מנוע מאפשרת להאט את הרכב תוך שימוש בכוח מנוע בלבד. האטת הרכב באמצעות מערכת בלימת המנוע מונעת שימוש מוגבר בבלמים. המערכת נכנסת לפעולה כאשר משחררים את דוושת הגז ומשלבים הילוך נמוך. בלימה זו נחשבת לאפקטיבית יותר ברכבים ידניים ונהגי המרוצים נוהגים להשתמש בה רבות. המערכת נמצאת גם במגוון רכבי שטח לבלימת הרכב בירידה במדרונים תלולים. בדגמי המשאיות נעשה שימוש משוכלל יותר לטובת בלימת הרכב ע"י סגירה חלקית של מערכת הפליטה, ובכך נוצרת התנגדות לתנועת המנוע.
זווית גלגול
כשהרכב נמצא בסיבוב, חוקי הפיזיקה מאלצים אותו לנטות על צדו. רמת הנטייה נקראת זווית גלגול וככל שהנטייה חזקה יותר זווית הגלגול גדולה יותר. רכבים בעלי מתלים רכים בבסיסם וכאלה שלוקים בכיול שלדה פחות מוצלח יטו לזווית גלגול גדולה יותר. רכבים קשיחים וספורטיביים יותר אמנם יהיו פחות נוחים אבל גם יתגאו בזוויות גלגול שטוחות יותר.
גיר רובוטי
למעשה מדובר בתיבת הילוכים ידנית המצוידת במצמד אוטומטי ומערכת "רובוטית" שמחליפה את ההילוכים בפועל. כלומר מבחינת הנהג אין צורך להחליף הילוכים, אולם זוהי בכל זאת מערכת ידנית בבסיסה לכן היא מצריכה מעורבות של הנהג על מנת לשמור על נסיעה חלקה ונעימה. לצורך כך רצוי שהנהג ירפה מהלחץ על דוושת התאוצה עם כל החלפת הילוך, ממש כמו בנהיגה בגיר ידני רק ללא הצורך ללחוץ על המצמד. בגיר רובוטי ניתן גם להחליף את ההילוכים באופן ידני בעזרת ידית ההילוכים (בדומה לתפעול טיפטרוניק – פרטים בהמשך) או בעזרת פקדים משני צדי ההגה.
HardTop-רכב עם גג קשיח
יש מגוון גגות רכב וכאשר מחליטים על רכישת רכב עם גג נפתח ניתן לבחור בין רכב עם גג קשיח HardTop לגג קשיח נפתח או גג מבד רך Soft top. רכב עם גג קשיח מתקפל מאפשר ליהנות מכל היתרונות של רכב עם גג חזק והפיכתו בתוך מספר שניות לרכב עם גג פתוח המאפשר ליהנות מהאוויר הפתוח. גג קשיח נועד להעניק ביטחון רב כנגד נזקים העלולים להגרם לגג מבד רך כמו ברזנט או סוג אחר.