חיישני חניה

שיתוף    שיתוף
אינדקס א'-ב'
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z

חיישני חניה

חיישני חניה הינם חיישנים (לעיתים משתמשים גם ברדאר + המידע לא ממש חיוני לרמת הלקוח) אשר מותקנים בחלק האחורי של הרכב ולעיתים גם בחלקו הקדמי. חיישני החניה מחוברים לבקר שתפקידו לפענח את המידע המתקבל מהם ולהציג לנהג את המידע באופן ויזואלי או ווקאלי או שילוב של שני האמצעים.. החיישנים מזהים רכבים ועצמים בקרבת הרכב ומתריאים על כך לנהג כך שיוכל להחנות את רכבו בבטחה. ברכבי מרצדס חדשים מסוימים יש מערכת חניה אוטומטית הפועלת באמצעות חיישני חניה ומערכת מתקדמת.

מונחים בתחום


כתבות שעשויות לעניין אותך:

מימון לרכב בתשלומים חודשיים
מימון לרכב בתשלומים חודשיים
ההחלטה על רכישת מכונית משפחתית או שדרוג מכונית המשפחה, היא החלטה בעלת משמעות כלכלית גדולה עבור רוב המשפחות.
צריכת דלק לפי נתוני יצרן
התאמת רכב – צריכת דלק לפי נתוני יצרן
מה באמת מייצגים המספרים של צריכת דלק לפי נתוני יצרן ומה התפקיד שלהם? הצגת צריכת דלק לפי נתוני יצרן משמשת כלי צרכני להשוואה בין מכוניות עפ&quot;י קריטריונים אחידים, הם לא מייצגים את צריכת הדלק בפועל. בנושא זה ישראל מחוייבת לתקן האירופי מאת: צוות כלמוביל העלות של הדלק &#8211; בנזין וסולר &#8211; משפיעה על הבחירה איזה &hellip; <a href="https://www.colmobil.co.il/car_guide/vehicle_maintenance/petrol_consumption_by_manufacturer/" class="more-link">Continue reading<span class="screen-reader-text"> "התאמת רכב &#8211; צריכת דלק לפי נתוני יצרן"</span></a>
השוואת מכוניות פרטיות
סוגי מכוניות פרטיות &#8211; איזו מתאימה לכם?
יש המון דגמים של מכוניות פרטיות והם מתחלקים למספר קטגוריות מוכרות שעושות סדר בשוק. כדאי להכיר את הקטגוריות כי למעשה זאת, בדרך כלל, ההחלטה הראשונה של רוכשי מכוניות פרטיות – בוחרים קטגוריה שמתאימה לצרכים ולסגנון החיים ומתוכה בוחרים את הדגם לפי מפרטים, עיצוב ומחיר.